Biljart vereniging Agnes


PROGRAMMA ONDERLINGE COMPETITIE

Klik op je naam om het programma van jezelf te zien, inclusief eventuele in te halen wedstrijden. Ook handig om het telefoonnummer van de betreffende persoon te vinden.

R=wedstrijdronde / T=tafelnummer (Gele achtergrond heeft kantinedienst)
                                                                                                                                                                                                                                                
Datum R/T Speler 1 Speler 2

DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 13.00 U - GEEL = KANTINEDIENST
maandag 28 sep 20 1/1Jef van ZundertAnne de Jong
maandag 28 sep 20 1/2Kees van der LansBert Pilaszek
maandag 28 sep 20 2/1Hein JuffermansLord van der Klugt
maandag 28 sep 20 2/2Marcel van der VlugtEd Wegman
maandag 28 sep 20 3/1Henk WarmerdamCock van Werkhoven
maandag 28 sep 20 3/2Willem WeijmerJan Floor
maandag 28 sep 20 4/1Jan KwinkelenbergJan Prins
maandag 28 sep 20 4/2Hans WillemseTheo van Schie
DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 13.00 U - GEEL = KANTINEDIENST
donderdag 1 okt 20 1/1Bart van VlietJan van Dijk
donderdag 1 okt 20 1/2Kees VenneTon Kortekaas
donderdag 1 okt 20 2/1Clemens BergHerman Beukenholdt
donderdag 1 okt 20 2/2Gerard AllardHans van den Berg
donderdag 1 okt 20 3/1Dick KortekaasKees Duindam
donderdag 1 okt 20 3/2Wil BogaardsAad Heerings
donderdag 1 okt 20 4/1Cor VerlaanWillem Driessen
donderdag 1 okt 20 4/1Jan AngevaareLeo van Dam
DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 13.00 U - GEEL = KANTINEDIENST
vrijdag 2 okt 20 1/1Ton HeuvinkGerard Fasseur
vrijdag 2 okt 20 1/2Siem DoesLeo van Dijk
vrijdag 2 okt 20 2/1Wim van KampenDick van Dijk
vrijdag 2 okt 20 2/2Leo van der LansHans van Dam
vrijdag 2 okt 20 3/1John van DijkWil Turnhout
vrijdag 2 okt 20 3/2Patrick van der BentFons Uljee
vrijdag 2 okt 20 4/1Arnold VersteegKarel van Opstal
vrijdag 2 okt 20 4/2Bert van der LubbeJan Regeer

DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 13.00 U - GEEL = KANTINEDIENST
maandag 5 okt 20 1/1Ben HofmanHein Juffermans
maandag 5 okt 20 1/2Hans van DamDick Kortekaas
maandag 5 okt 20 2/1Kees VenneHenk Warmerdam
maandag 5 okt 20 2/2Aad HeeringsTheo van Schie
maandag 5 okt 20 3/1Rene van der SpekJan Regeer
maandag 5 okt 20 3/2Ton KortekaasFrans de Nennie
maandag 5 okt 20 4/1Dick van DijkJos Ijsselmuiden
maandag 5 okt 20 4/2Sjaak de JongLord van der Klugt
DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 13.00 U - GEEL = KANTINEDIENST
donderdag 8 okt 20 1/1Fons UljeeLeo van Dam
donderdag 8 okt 20 1/2Niek van RestJoost Deutekom
donderdag 8 okt 20 2/1Kees DuindamGerard de Vlieger
donderdag 8 okt 20 2/2Jan AngevaareJos Polling
donderdag 8 okt 20 3/1Bart van VlietKees van der Lans
donderdag 8 okt 20 3/2Clemens BergWil Bogaards
donderdag 8 okt 20 4/1Jan van DijkWim Kamerman
donderdag 8 okt 20 4/2Hans van den BergAnne de Jong
DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 13.00 U - GEEL = KANTINEDIENST
vrijdag 9 okt 20 1/1Jan KwinkelenbergPiet Ruijgrok
vrijdag 9 okt 20 1/2Wim van KampenPeter de Bruin
vrijdag 9 okt 20 2/1Patrick van der BentMarcel van der Vlugt
vrijdag 9 okt 20 2/2Karel van OpstalCor van Steijn
vrijdag 9 okt 20 3/1Leo van der LansGerard Fasseur
vrijdag 9 okt 20 3/2Ferry van der VlugtHerman Beukenholdt
vrijdag 9 okt 20 4/1Cock van WerkhovenDick Heemskerk
vrijdag 9 okt 20 4/2Leo van DijkBert van der Lubbe

DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 13.00 U - GEEL = KANTINEDIENST
maandag 12 okt 20 1/1Peter de BruinHenk Warmerdam
maandag 12 okt 20 1/2Gerard FasseurDick Kortekaas
maandag 12 okt 20 2/1Bert PilaszekHarry Sistermans
maandag 12 okt 20 2/2Marcel van der VlugtWillem Weijmer
maandag 12 okt 20 3/1Herman BeukenholdtTheo van Schie
maandag 12 okt 20 3/2Leo van DijkJan Prins
maandag 12 okt 20 4/1Jan KwinkelenbergRene van der Spek
maandag 12 okt 20 4/2Ton KortekaasLeo Prins
DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 13.00 U - GEEL = KANTINEDIENST
donderdag 15 okt 20 1/1Gerard AllardAnne de Jong
donderdag 15 okt 20 1/2Bart van VlietWim Kamerman
donderdag 15 okt 20 2/1Jan AngevaareBen Hofman
donderdag 15 okt 20 2/2Cock van WerkhovenJoost Deutekom
donderdag 15 okt 20 3/1Clemens BergAad Heerings
donderdag 15 okt 20 3/2Kees VenneDick van Dijk
donderdag 15 okt 20 4/1Hans van den BergWillem Driessen
donderdag 15 okt 20 4/2Fons UljeeJan Floor
DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 13.00 U - GEEL = KANTINEDIENST
vrijdag 16 okt 20 1/1Cor VerlaanJef van Zundert
vrijdag 16 okt 20 1/2Ton HeuvinkHans van Dam
vrijdag 16 okt 20 2/1Wim van KampenDick Heemskerk
vrijdag 16 okt 20 2/2Ferry van der VlugtWil Bogaards
vrijdag 16 okt 20 3/1Leo van der LansJan van Dijk
vrijdag 16 okt 20 3/2John van DijkHans Willemse
vrijdag 16 okt 20 4/1Patrick van der BentEd Wegman
vrijdag 16 okt 20 4/2Siem DoesBert van der Lubbe

DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 13.00 U - GEEL = KANTINEDIENST
maandag 19 okt 20 1/1Marcel van der VlugtLord van der Klugt
maandag 19 okt 20 1/2Henk WarmerdamLeo Prins
maandag 19 okt 20 2/1Arnold VersteegWil Turnhout
maandag 19 okt 20 2/2Peter de BruinTon Kortekaas
maandag 19 okt 20 3/1Bert PilaszekWim Kamerman
maandag 19 okt 20 3/2Ed WegmanHein Juffermans
maandag 19 okt 20 4/1Jef van ZundertJan Kwinkelenberg
maandag 19 okt 20 4/2Hans van DamGerard Fasseur
DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 13.00 U - GEEL = KANTINEDIENST
donderdag 22 okt 20 1/1Jan AngevaareSjaak de Jong
donderdag 22 okt 20 1/2Gerard AllardJan Prins
donderdag 22 okt 20 2/1Leo van DamJos Polling
donderdag 22 okt 20 2/2Hans van den BergJan Regeer
donderdag 22 okt 20 3/1Clemens BergKarel van Opstal
donderdag 22 okt 20 3/2Fons UljeeBen Hofman
donderdag 22 okt 20 4/1Dick van DijkFrans de Nennie
donderdag 22 okt 20 4/2Bart van VlietDick Kortekaas
DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 13.00 U - GEEL = KANTINEDIENST
vrijdag 23 okt 20 1/1Siem DoesWillem Driessen
vrijdag 23 okt 20 1/2Wim van KampenJoost Deutekom
vrijdag 23 okt 20 2/1Cor VerlaanLeo van Dijk
vrijdag 23 okt 20 2/2Ferry van der VlugtAad Heerings
vrijdag 23 okt 20 3/1Ton HeuvinkJan van Dijk
vrijdag 23 okt 20 3/2Cor van SteijnHans Willemse
vrijdag 23 okt 20 4/1Bert van der LubbePiet Ruijgrok
vrijdag 23 okt 20 4/2Patrick van der BentWillem Weijmer

DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 13.00 U - GEEL = KANTINEDIENST
maandag 26 okt 20 1/1Jef van ZundertWillem Driessen
maandag 26 okt 20 1/2Ed WegmanBen Hofman
maandag 26 okt 20 2/1Arnold VersteegTheo van Schie
maandag 26 okt 20 2/2Hans van DamJan van Dijk
maandag 26 okt 20 3/1Frans de NennieLeo Prins
maandag 26 okt 20 3/2Gerard FasseurBert Pilaszek
maandag 26 okt 20 4/1Henk WarmerdamJoost Deutekom
maandag 26 okt 20 4/2Fons UljeeLord van der Klugt
DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 13.00 U - GEEL = KANTINEDIENST
donderdag 29 okt 20 1/1Hans van den BergJan Prins
donderdag 29 okt 20 1/2Herman BeukenholdtWil Bogaards
donderdag 29 okt 20 2/1Kees VenneJoost Deutekom
donderdag 29 okt 20 2/2Gerard AllardJan Regeer
donderdag 29 okt 20 3/1Jan AngevaareHein Juffermans
donderdag 29 okt 20 3/2Clemens BergWil Turnhout
donderdag 29 okt 20 4/1Niek van RestDick van Dijk
donderdag 29 okt 20 4/2Wim KamermanLeo van der Lans
DE WEDSTRIJDEN BEGINNEN OM 13.00 U - GEEL = KANTINEDIENST
vrijdag 30 okt 20 1/1Sjaak de JongJos Polling
vrijdag 30 okt 20 1/2Cor VerlaanJan Kwinkelenberg
vrijdag 30 okt 20 2/1Ton HeuvinkKees van der Lans
vrijdag 30 okt 20 2/2Wim van KampenJos Ijsselmuiden
vrijdag 30 okt 20 3/1Patrick van der BentJan Floor
vrijdag 30 okt 20 3/2John van DijkCor van Steijn
vrijdag 30 okt 20 4/1Siem DoesPiet Ruijgrok
vrijdag 30 okt 20 4/2Harry SistermansGerard de Vlieger